Визнання особи недієздатною/обмежено дієздатною

Зразок заяви до опікунської ради

Вишгородському міському голові

Момоту О.В.

___________________________________

П.І.Б. заявника

___________________________________

Адреса та тел. Заявника

ЗАЯВА

Прошу орган опіки та піклування Вишгородської міської ради клопотати перед Вишгородським районним судом про визнання  ________________________, дата народження, недієздатною/обмежено недієздатною, встановлення опіки та призначення мене її опікуном/піклувальником.

Перелік документів:

1. Заява.

2. Копія паспорта заявника.

3. Копія ідентифікаційного коду заявника.

4. Копія паспорта  та ідентифікаційного коду особи, яка буде визнаватися недієздатною чи обмежено недієздатною.

5. Довідка про стан здоров'я особи, яка буде визнаватися недієздатною чи обмежено недієздатною,  висновок ЛКК.

6. Довідка про стан здоров'я особи, яка буде опікуном,  висновок ЛКК.

7. Довідка про те, що дана особа перебуває на обліку у психіатра чи нарколога.

8. Довідка з місця реєстрації або проживання заявника та особи, що буде визнаватися недієздатною чи обмежено недієздатною (форма № 3 або довідка про склад сім’ї).

9. Акт обстеження житлово-побутових умов проживання  заявника.

10. Довідка про доходи.

11. Заяви близьких родичів, копії паспортів та ідентифікаційних кодів.

Примітка: В разі необхідності органом опіки та піклування можуть витребовуватись і інші документи

_________    _________

(дата)    (підпис)

Я, ___________________________________, ознайомлений(а) з нормою Закону України «Про захист персональних даних» та добровільно даю дозвіл на обробку своїх персональних даних.

______________    _____________

(дата)    (підпис)

Юридичне обгрунтування вирішення справи

ст.ст. 39-41, 55, 56, 58-60 Цивільного кодексу України;

ст. 19 Сімейного кодексу України.

Порядок отримання відповіді

На десятий день після засідання виконавчого комітету, по тел. 26-568 чи особисто каб. 98 (ІV-ий поверх)

Відповідальні за видачу рішення

Бражнікова Тетяна Олексіївна, заступник міського голови, голова опікунської ради, 3 поверх, 66 каб., тел. 26-566