(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Комунальна сфера

down
КП "Управляюча компанія" Вишгородської міської ради
КП "Управляюча компанія" Вишгородської міської ради Комунальне підприємство "Управляюча компанія" Вишгородської міської ради

2 серпня 2016

МКП "Водоканал"
МКП "Водоканал" Вишгородське МКП «Водоканал» - це спеціалізоване підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, підприємствам та установам м. Вишгорода.

2 серпня 2016

КП "Координаційний центр з будівництва та земельних питань "
КП "Координаційний центр з будівництва та земельних питань " Комунальне підприємство «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради» створено у 1995 році.

2 серпня 2016

ВМЦХЕТУМ "Джерело"
ВМЦХЕТУМ "Джерело" Позашкільний навчальний заклад, що належить до комунальних установ з художньо-естетичним напрямком діяльності.

2 серпня 2016

КП "Редакція газети "Вишгород"
КП "Редакція газети "Вишгород" Газета Вишгородської міської ради. Виходить із 4 листопада 1995 року по суботах, 1 раз на тиждень (52 випуски на рік).

2 серпня 2016

КП "УФКС"
КП "УФКС" Основні напрямки діяльності  - розвиток масового фізкультурного руху в місті Вишгород, підготовка спортивних резервів, використання фізичної культури, як засобу духовного впливу, зміцнення здоров'я населення, національне відродження народних спортивних традицій в нових ринкових відносинах; організація заняття фізичними вправами  в спортивних секціях і командах, групах оздоровчого напрямку, в самодіяльних спортивних і фізкультурно-оздоровчих клубах, проведення видовищних спортивних заходів, спортивних свят, спартакіад та ін.

2 серпня 2016

ВМДЮДОС "Водограй"
ВМДЮДОС "Водограй" Оркестр—студія «ВОДОГРАЙ» є лауреатом районних, обласних і всеукраїнських фестивалів духової музики; дипломант фестивалів «Київські каштани», «Київ Травневий», «Таврійські сурми», «Межигірський фестиваль» має звання зразково-аматорського дитячого оркестру та «Заслуженого оркестру козацтва України».

2 серпня 2016

КЗК ВТК "Клерико"
КЗК ВТК "Клерико" Колектив створений та функціонує з 2001 року. Рішенням № 35/46 від 28 вересня 2010 р. колектив «КЛЕРИКО», набув статусу Комунального закладу культури.

2 серпня 2016

КП "Благоустрій"
КП "Благоустрій" Комунальне підприємство «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради

2 серпня 2016