(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

ДЗ "Вишгородська районна СЕС" МОЗ

На базі ДЗ «Київська облСЕС МОЗ» створено Державну установу «Київський обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби» (директор – Майборода Валерій Володимирович, тел. 067 290-37-42) з метою забезпечення лабораторних та інструментальних досліджень і випробувань у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення. У підпорядкуванні Центру перебуватимуть відокремлені структурні підрозділи (відділи) у районах (містах) області, які функціонуватимуть при управліннях Держсанепідслужби.

Спеціалісти та фахівці Держсанепідслужби і лабораторних підрозділів (мікробіологічних лабораторій) будуть працювати у кожному районі області з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, організації проведення лабораторних досліджень та доступності населення до послуг Держсанепідслужби.

Вишгородське міжрайонне Управління Головного управління Держсанепідслужби у Київській області зі штатом 18 осіб (обслуговуватиме Вишгородський район, м.Славутич), начальник - Кобилевська Ірина Валентинівна (тел.067 266-04-79); Вишгородський міжрайонний відділ лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний Центр Держсанепідслужби», завідувач – Урсол Сергій Віталійович (тел. 067 503-35-12).

Календар подій міста Вишгорода