(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Спортивні секції

Список спортивних секцій м. Вишгород

Вишгородський міський футбольний клуб "Чайка"
Директор: О. Санжара
Адреса: 07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденко, 12
Телефони: (093) 676-59-62;  (04596) 5-37-87
Е-mail: VMR_sport@ukr.net

Школа малого та великого тенісу
Директор: В. Сидорчук
Шаховий клуб
Адреса: вул. Хмельницького, 7-А

Спорт-клуб "Злагода"
Директор: О. Трутньов
Флотилія "Вільні вітрила"
Командор: А. Мисько
Адреса: вул. Грушевського, 5, кв. 31
Телефон: (296)54-762

Яхт-клуб "Енергетик"
Голова: Перебатов
Телефон: (296)54-003

 

Спорт-клуб "Містраль"
Директор: В. Прокоп'юк
Адреса: вул. Дніпровська, 5 кв. 5
Телефон: (296)410-60-02

Волейбольний клуб "Чайка"
Президент: О. Крайній
Адреса: м.Вишгород пл. Шевченка буд. 1, кв. 22
Телефон: (04596) 2-20-21Спорт-клуб "Фортеця"
Директор: М. Погорєлов
Адреса: вул. Хмельницького, 7-А
Телефон: (296)57-998, 54-140


Футбольний клуб "Діназ"
Адреса: вул. Набережна, 1
Телефон: (296)22-100

 

"КІОКУШИН-КАН КАРАТЕ"

DL prBBzlnMВишгородська міська федерація Кіокушин-кан карате (далі ВМФКК) починала свою діяльність з листопада 2001 року, як спортивний клуб «Комета», але з вересня 2007 року рішенням виконкому Вишгородської міської ради від 20.09.2007 р. №229 Федерація була зареєстрована, як громадська організація яка має цей статус.

Керівник клубу – майстер спорту України, чорний пояс, 2 Дан, президент Вишгородської та Київської обласної федерації Кіокушин-кан карате, Чертков Олександр Іванович.

Чертков Олександр розуміє, що не всі учні можуть і хочуть йти у великий спорт, тому пріоритетним напрямком у роботі є – гармонійний розвиток людини, як фізично так і духовно. Тому в першу чергу тут займаються мистецтвом Карате, а потім вже спортом. До клубу приходять всі, від малечі до дорослих батьків, від 4 рочків і до тих хто відчуває у собі бажання розвиватись у будь-якому віці.

Під керівництвом досвідчених інструкторів будь-хто може знайти тут для себе чим він може зайнятись. Отже в клубі розвинені не тільки секції з Кіокушин-кан карате, а ще й Бебі-фітнес для дітей від 2 років, аеробіка для жінок, бодібілдинг, айкідо, хортинг та йога.

Реалізуючи основне завдання Федерації: «пропаганда і сприяння розвитку Кіокушин-кан карате, підвищення ролі фізичної

IMG 3238 культури та спорту, зміцнення здоров’я,формуванню здорового способу життясереддiтей, пiдлiткiв, молодi та дорослих», створено 4вікові групи на базi С/К «Комета» в яких i займаютьсяучнi ВМФКК.

Недостатня кiлькiсть належнопiдготовлених, інструкторів з Кiокушин-кан карате та вiдсутнiсть доступних примiщень для занять, дозволяє мати вiддiлення лише в С/К «Комета» та у селах Вишгородського району: Гаврилівка, Димер, Н.Петрівці, Хотянівка, Н.Дубечня.

Кiокушин-кан карате є контактний, жорсткий стиль карате, синтез кращих бойових мистецтв Сходу, однак за весь час iснування Федерацiї його вихованцiжодного разу не помiченi у вуличних бiйках, хуліганських вчинках, не рахуються на облiку у вiддiлiпо справах неповнолiтнix. Цесвiдчить про високу морально-виховну роботу ВМФКК середдiтей та пiдлiткiв.

Федерацiя є колективним членом федерацій рiзних версiй карате, якi вийшли з Кiокушин-кан карате (який в перекладi з японською означає – «союз шукачiв абсолютної iстини», якiйдуть шляхом карате), засновником якого був легендарний Масутацу Ояма.

Так злистопада 2007 року ВМФКК є колективним членом Федерацiї Кiокушин-кан Карате України.

Членство у декількох федераціях дає можливiсть Клубу приймати участь у бiльшiй кiлькостi змагань, а тому: залучається більша кiлькiсть дітей різного віку, підвищується рівень майстерностi.

За довгий час iснування (14 років), учнiФедерацiї досягли вагомих успiхiв, так серед вихованцiв є багаторазовiпереможцi та призери першостей, Кубкiв, Чемпiонатiв Областi та Чемпiонатiв України, міжнародних змагань таких  як : Чемпіонату Євразії, Европи. Деякі учні набули досвіду у чемпіонатах Світу.

ВМФКК пiдготовлено:

15 - Кандидати у майстри Спорту України - Колесніков Петро та КурочкiнаВалерiя; 20 - спортсмени, якi виконали нормативи на I-й дорослий розряд;

30 - спортсменiв, якi виконали нормативи на II-й дорослий розряд;

15 - 1-й юнацький розряд;

 0mphyYzYnAДля учнів Вишгородського відділення Київської обласної Федерації Кіокушин-кан карате літо 2015 року видалося дуже насиченим та спортивним. Зі своїми тренерами, та учнями інших відділень області, спортсмени відпочивали у 6 таборах в різних куточках України, та навіть побували за кордоном – а саме у Болгарії. Саме тому новий навчальний рік почався активно. Спортсмени, вихованці С/К «Комета» перебувають у гарній фізичній формі, та вже готуються до найближчих змагань.

В клубі є учні, що входять до збірної України, хлопці та дівчата які в свої 16 - 17 років вже набули величезного досвіду з Карате Кіокушин-кан і зараз готуються до міжнародних змагань. Серед них Сергеєв Володимир трикратний Чемпіон України, призер Чемпіонату Євразії 2014 року та учасник Чемпіонатів Світу 2012-2014 років; Ямщікова Юлія двократна призерка Чемпіонату України 2014-2015 років; Бондар Олег Чемпіон України 2014-2015 років; Вініченко Дмитро Чемпіон України 2015 року та інші.

За 14 років роботи з дітьми та молоддю нашого міста клуб налічує біля 100 каратистів і навіть тепер надалі СОК «Комета» та обласна Федерація Кіокушин-кан карате продовжує набір дітей, підлітків та дорослих для сумісного розвитку та самовдосконалення на шляху мистецтва Кіокушин Карате та інших видів спорту!

 

Адреса: 07300, Київська обл., м. Вишгород,  вул. Б.Хмельницького, 7б, С/К “КОМЕТА”

Контактний телефон: (067)896-10-27 Чертков Олександр.

Спортивний клуб «Характерник»

Хортинг – це бойовий вид спорту, який об’єднав в собі кращі досягнення різних єдиноборств та відібрав в себе найбільш ефективні і раціональні прийоми ударної та кидкової технік, больові прийоми атакуючі і захисні прийоми.

В програму тренувань входять:
- Загальна фізична підготовка (силові, координаційні вправи, розвиток гнучкості);
- Основи ударної, кидкової, борцівської техніки;
- Виховання позитивних рис характеру (мужності, завзятості та багато інших).

Контактний телефон: (063) 583-35-89; (068) 367-44-07 Шубка Віктор Вікторович.

 

 "КШАТРІЙ"

Тим, кому набридли одноманітні заняття в тренажерних залах,  спортивний клуб «Кшатрій» пропонує спробувати себе в такому виді спорту, як кікбоксінг.

    Що це за спорт?

Кікбоксінг являє собою сплав популярних єдиноборств – боксу, тайквандо, карате і тайського боксу. Використання захисних засобів під час бою, а також чітко встановлені правила, дозволяють займатися цим бойовим мистецтвом не тільки чоловікам, але й прекрасній половині Вишгорода.

Яку користь він приносить?x ff231fe8

Заняття кікбоксінгом змушують одночасно працювати тіло, мозок і дух. Адже необхідно не тільки витратити велику кількість енергії (за одну годину занять витрачається близько 450 калорій), залучаючи в роботу всі групи м’язів, а й прорахувати дії суперника і при цьому не втратити самовладання і залишитися господарем ситуації. Крім усього сказаного, заняття кікбоксінгом роблять благотворний вплив на весь організм: покращує стан серцево-судинної та дихальної систем; підвищує імунітет; збільшує гнучкість; покращує поставу; зміцнює всі групи м’язів і кісткову систему.

Протипоказання до занять кікбоксінгом.        

Оскільки цей вид спорту пов'язаний з нанесенням ударів, заняття ним протипоказані тим, у кого є проблеми з серцево-судинною системою, особливо з судинами головного мозку, а також суглобами і хребтом.

Трохи історії.

Кікбоксінг зявився в 50-х роках минулого століття в Японії. Його засновником став Осама Ногу чи, який почав поєднувати в своїх тренуваннях кілька видів бойових мистецтв.Дещо пізніше цим видом спорту почали займатися і жінки.

Різновиди кікбоксінгу:

- Лайт-контакт – відрізняється високою швидкістю рухів, так як удари в одне і теж місце заборонені;

- Семі-контакт – забороняються потужні удари;

- Фул-контакт  – удари можна робити руками і ногами в повну силу, але удари по деяких частинах тіла заборонені;

- Фуллконтакт лоу кік – дозволені будь-які удари, у тому числі і по стегнах.

Як проходить тренування?

kaZbyl54oH8Заняття кікбоксінгом рекомендується відвідувати не менше 3 разів на тиждень. Кожне заняття починається з розминки, що розігріває усі групи м’язів. Потім відбувається відпрацювання ударів, після чого необхідно зробити вправи на розтяжку. Закінчується тренування боксерськими переступами і стрибками. Назва клубу «Кшатрій» (санскр. «панівний», «владний») – одна з чотирьох варн в індуїзмішляхетна каста владущих воїнів, друга за значущістю після брахманів. «Кшатрій» – людина, яка наділена певною свідомістю і якостями характеру, що дозволяють їй бути правителем держави, посадовою особою, професійним захисником або воїном. 

У Вишгородському клубі «Кшатрій» вже протягом семи років загартовують дух і тіло. Загалом, кікбоксінг – чоловічий вид спорту, хоча є й жінки-кікбоксери. У «Кшатрії» і представниць слабкої статі тренують. Хоча важко назвати дівчат, які обрали для себе кікбоксінг, слабкою статтю. Нині бойовим мистецтвом займається 39 юнаків та дівчат.

 

U1zi52xTaaIЗаняття проходять під керівництвом досвідченого, талановитого майстра спорту з кікбоксингу Шпака Сергія Олексійовича, за плечима якого є чимало великих здобутків та перемог, а саме: бронзовий призер Чемпіонату Європи (2007 р.), бронзовий призер Чемпіонату Світу (2009 р.), Чемпіон Європи (2010 р.), Чемпіон Світу (2013 р.). Завдяки великому таланту та вмінню навчати, результатами його тренерської діяльності за 2009 – 2014 рр. є:  22 чемпіони України, 5 чемпіонів Європи, 5 чемпіонів Світу, а також 6 срібних та 10 бронзових призерів Світу.

Клуб спеціалізується на підготовці спортсменів до змагань світового рівня, і так само, готує бійців до боїв професійного рівня. Є групи для новачків, дітей, дівчат, а також, можливі індивідуальні заняття.

«Кшатрій – це захисник, а не агресор. Зброя в руках поганої людини – це біда і для неї, і для інших».

Тренування відбуваються: понеділок, середа, п’ятниця з 19.00 до 21.00

Адреса: 07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Грушевського, 7б (ДЮСШ)

Контактний телефон: (097)808 – 09 – 30 Сергій Олексійович.

 

ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ЧАЙКА"

x a0350b6cВишгородський  футбольний клуб "Чайка" був заснований у 1976 році, перший тренер – Сергій Іванович Сидененко. Назва команди походить від символа м. Вишгорода. Спочатку футбольний клуб налічував  лише одну дорослу команду, а в подальшому вже мав в своєму активі повноціну дитячу школу. Перша офіційна гра вишгородців відбулася на першість Київської області проти команди ДЮСШ(м. Ірпінь), де в подальшому за підсумками чемпіонату стала срібним призером в 1977 році. Це був лише початок високих досягнень «чайківців», за рік команда перевершила свій результат вигравши золоті нагороди і таким чином стала чемпіоном Київської області. В подальшому ФК «Чайка» завоював такі нагороди : 1979 рік –  І місце в Першості Київської обл., І місце в підгрупі Першості України, І місце у фінальних іграх Першості України –  чемпіони України. І місце у фінальних іграх Першості СРСР на призи кубку "Шкіряний м'яч"  чемпіони Радянського союзу. 1980 рік – І місце в Першості Київської обл., І місце в підгрупі Першості України, І місце у фінальних іграх Першості України - чемпіони України. ІІ місце у фінальних іграх Першості СРСР на призи кубку "ШМ", в м. Грозний.

Футбольні команди "Чайка" різних вікових категорій – багаторазові чемпіони та призери першості Київської області. Доросла команда призери Першості Київської обл., чемпіони Київської обл. у 1995 році, тричі, у 1990, 1997, 1998 роках, володар Кубку Київської обл., учасник Кубку України серед аматорських команд. В 2007 – третє,в 2008 – перше місце на Першість м. Києва(І-ліга). Ветерани "Чайки", "Енергетик" –  тричі поспіль чемпіони Київської обл. серед ветеранів з футболу (2001 – 2003 роки). двічі чемпіон України на призи кубку "Шкіряний м'яч" (1979 – 1980 р.) срібний призер Першості СРСР на призи кубку "ШМ" у 1979 році, тренер: Сергій Іванович Сидненко. В 2008 році ФК «Чайка» увійшов до складу комунального управління КП «УФКС» (управління з розвитку фізичної культури та спорту).

unnamed 1

ФК «Чайка» протягом багатьох років входить до десятки найкращих клубів столиці, за що і отримав подяку в 2011 році від президента федерації футболу м. Києва Кочетова Ігоря Миколайовича .

Багато вихованців ФК «Чайка» працюють провідними тренерами дитячих та дорослих команд в різних регіонах країни. Також, є і арбітр (Олександр Дашко), який обслуговує матчі професійних клубів Першої ліги України.

Такі гравці, як Пономаренко Сергій («Украгроком» І-ліга України) та Старенький Сергій (ФК «Олександрія» Прем’єр ліга України) розпочинали свій шлях в дитячій школі ФК «Чайка» під керівництвом тренера Черкая Олександра Володимировича, а нині є професійними гравцями.

 

 

unnamed 4ФК "Чайка" бере участь 11-ма командами (різного віку) у Першості м. Києва та на Першість чемпіонату України в І лізі. На даний час в клубі займаються понад 200 футболістів різних вікових груп. Старша вікова група та доросла команда займається та грає на міському стадіоні «Енергетик» з трав’яним покриттям, молодша на штучному покритті з  освітленням. Вміщує приблизно 7 000 глядачів. Взимку тренування проходять в спортивних залах міста.

 

Голова ФК « Чайка» –  Красний Михайло Олексійович.

Адреса: 07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденко, 12

Контактні телефони: (093) 676-59-62;  (04596) 5-37-87

Е-mailVMR_sport@ukr.net

 

 

 

 

Календар подій міста Вишгорода