Електронна реєстрація дітей до дитячого садка

Шановні батьки! При виборі дошкільного навчального закладу зверніть, будь-ласка, увагу на території обслуговування дошкільних навчальних закладів.

Шановні батьки!

Загальна міська електронна реєстрація дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади міста здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 276 від  18 грудня  2014 року «Про запровадження загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштуванняу дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода» для дітей, які народилися після 1 вересня 2014 року (Розпорядження №8 "Про початок електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода").

Для того, щоб зареєструватися, вам необхідно заповнити відповідну ФОРМУ.

Ознайомитися із дошкільними навчальними закладами м. Вишгорода ви зможете на офіційних сайтах:

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Золотий ключик» Вишгородської міської ради

Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Ластівка»

Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко»

Вишгородський міський комунальний дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Чебурашка»

Шановні батьки! При виборі дошкільного навчального закладу зверніть, будь-ласка, увагу на території обслуговування дошкільних навчальних закладів (додаток 2 до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради № 276 від 18 грудня 2014 року «Про запровадження загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода»).

Відповідно до п. 3.3. Положення заявник зобов’язаний протягом 5 календарних днів з дати реєстрації дитини в електронному реєстрі надати уповноваженій особі оригінали документів.

Прохідний бар’єр визначається фактичною наповнюваністю групи, що, як правило, відповідає п. 8 Положення про дошкільний навчальний заклад затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 309.

Додаткову інформацію ви зможете отримати за телефоном: (04596) 26 568 чи у організаційному відділі Вишгородської міської ради в каб. № 98 адмінбудинку.

Шановні батьки, детальніша інформація по садочкам на нашому новому сайті: ПЕРЕЙТИ