(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Фінансово-бухгалтерський відділ

Розклад роботи:

понеділок-четвер: 800-1715

п'ятниця: 800-1600

перерва: 1300 до 1400

Телефон: (04596) 26-569, (04596) 52-576

Графік прийому фізичних та юридичних осіб:

середа: 800-1300

 

Функції відділу

·           Забезпечення реалізації державної бюджетної політики.

·           Складання та затвердження бюджету міста.

·           Підготовка і подання в установленому порядку до управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації необхідних фінансових показників і пропозицій щодо складання проектів бюджету міста.

·           Організація та управління виконання бюджету міста.

·           Надання міській раді щоквартальних звітів про хід та результати виконання бюджету міста.

·           Здійснення в установленому порядку фінансування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на утримання установ освіти, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту населення, що перебувають у комунальній власності територіальної громади міста або передані в оперативне управління виконавчим органам міської ради органами вищого рівня, а також програм заходів , пов’язаних з розвитком житлово-комунального господарства, благоустрою, соціального захисту населення, охороною довкілля та інших заходів, передбачених бюджетом міста та чинним законодавством України.

·           Підготовка проектів рішень на розгляд виконавчого комітету та Вишгородської міської ради: про бюджет міста Вишгорода; про внесення змін до бюджету міста Вишгорода; про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів; про встановлення місцевих податків і зборів; про надання пільг в оподаткуванні підприємств та громадян, надання матеріальних допомоги мешканцям м. Вишгорода.

Ведення бухгалтерського обліку, виконання кошторису видатків виконавчого комітету Вишгородської міської ради, складання та оформлення звітів до фондів, УДКС у Вишгородському районі та аналітичного обліку міжбюджетних трансфертів.

Календар подій міста Вишгорода