(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Протоколи сесій міської ради
ПРОТОКОЛ № 24 чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради

24     16 листопада 2017 року

Розпочато      10.00

Закінчено       11.30

ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ:

Момот О.В. – міський голова, голова виконавчого комітету;

Бражнікова Т.О. – секретар ради, член виконавчого комітету;

Рачинський О.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Свистун І.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Іванов Т.С. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, член виконавчого комітету;

Василенко Н.П. – керуючий справами виконкому, член виконавчого комітету;        

Карпенко О.І. – начальник юридичного відділу, член виконавчого комітету;

Добровольський В.М. – член виконавчого комітету;

Чебан Г.В. – член виконавчого комітету;

Пироженко В.А. – член виконавчого комітету;

Талошний С.Л. – член виконавчого комітету;

Ткачук В.М. – член виконавчого комітету;

Кулакова В.В. – член виконавчого комітету;

Колодій О.М. – член виконавчого комітету;

ВІДСУТНІ ЧЛЕНИ ВИКОНКОМУ: Ткалич Ю.М., Новицький Д.Ю., Панфьоров П.І.

ЗАПРОШЕНІ:

Мирієвський І.В. – начальник фінансово-бухгалтерського відділу, Дудар І.М. – виконуючий обов’язки начальника відділу містобудування та архітектури, засоби масової інформації: газета «Вишгород».

За відкриття чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради члени виконавчого комітету Вишгородської міської ради проголосували одноголосно.

Надійшла пропозиція про зняття чотирьох проектів рішень. Однин проект рішення ­– у зв’язку зі смертю сторони у справі та три проекти, що стосуються рекламних засобів у зв’язку з недостатністю поданої документації.

Також була надана пропозиція про додаткове включення до затвердженого порядку денного  п’яти питань та одного пункту до питання порядку денного.

Бражнікова Т.О. – секретар ради  внесла пропозицію, у зв’язку з позачерговим засіданням опікунської ради, включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради  питання: «Про погодження проекту рішення «Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Вишгородської міської ради на 2018 рік» та пункт до питання «Про дозвіл на укладення договору дарування».

Свистун І.І. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради вніс пропозицію включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради  питання: «Про погодження укладення договору тимчасового користування житловим приміщенням з Писаревською О.М.».

Мирієвський І.В. – начальник фінансово-бухгалтерського відділу вніс пропозицію включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради  питання: «Про передачу на баланс КП «Благоустрій – Вишгород» Вишгородської міської ради».

Дудар І.М. – виконуючий обов’язки начальника відділу містобудування та архітектури внесла пропозицію включити до порядку денного чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради  питання: «Про розгляд проекту технічних умов на сумісний підвіс оптичного кабелю зв'язку  по опорах мереж зовнішнього освітлення в м. Вишгороді», «Про розгляд проекту технічних умов на приєднання до систем дощової каналізації в м. Вишгороді».

Запропоновані до включення до порядку денного питання поставлено на голосування.

Календар подій міста Вишгорода