(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення міської ради
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ткачук Г.О.

35.35     30 січня 2018 року

Розглянувши технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Вишгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, наявність висновків відповідних органів і служб, відповідно до ст. ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передати у власність гр. ТКАЧУК Галині Олексіївні земельну ділянку площею 0,0640 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), (кадастровий номер 3221810100:01:152:0189), яка розташована в м. Вишгород, вул. Лугова, 20, Вишгородського району, Київської області, за умови дотримання земельного, містобудівного законодавства та виконання вимог, викладених у пунктах 2-6 даного рішення.

2. Гр. Ткачук Г.О.

2.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

2.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.3. Виконати вимоги, викладені у висновку відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області №320 від 28.09.2017 року.

2.4. Використовувати земельну ділянку відповідно до обмежень, які встановлені переліком обмежень у використанні земельної ділянки.

3. Відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, органам Державної реєстрації здійснити контроль за виконання вимог п.11 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 р. № 1045, щодо сплати відновної вартості зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, що відводиться у власність фізичної особи, зазначеної у п.1 цього рішення, під час реєстрації права на земельну ділянку.

4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припиненоувипадках,передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Відповідальність за відповідність технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), доданих до неї матеріалів, висновку відділу у Вишгородському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області вимогам законодавства покласти на гр. Ткачук Г.О. та відповідну землевпорядну організацію, що здійснювала розробку технічної документації  та її погодження.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Міський голова                                                                             О. Момот

Календар подій міста Вишгорода