(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень Вишгородської міської ради
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Луцьку Л.О.

10 січня 2018 року

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянку у власність, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Вишгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, наявність висновків відповідних органів і служб, відповідно до ст. ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність гр. ЛУЦЬКУ Леоніду Олександровичу земельну ділянку площею 0,1100 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в м. Вишгород, мікрорайон ГАЕС, вул. Покровська, 6 (кадастровий номер 3221810100:01:029:6001), за умови дотримання земельного, містобудівного законодавства та виконання вимог, викладених у пунктах 2-6 даного рішення.

2. Гр. Луцьку Л.О.:

2.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

2.2. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, реконструкції та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах земельної ділянки.

2.3. Виконати вимоги, викладені у висновку ГУ Держгеокадастру у Рівненській області №5034/82-17 від 24.05.2017 року.

3. Відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, органам Державної реєстрації здійснити контроль за виконання вимог п.11 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 р. № 1045, щодо сплати відновної вартості зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, що відводиться у власність фізичної особи, зазначеної у п.1 цього рішення, під час реєстрації права на земельну ділянку.

4. Попередити власника земельної ділянки, що право приватної власності на землю може бути припиненоувипадках,передбачених статтями 140, 143 Земельного кодексу України.

5. Відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області внести відповідні зміни до земельно-кадастрової документації.

6. Відповідальність за відповідність проекту землеустрою, доданих до нього матеріалів, висновку ГУ Держгеокадастру у Рівненській області, вимогам законодавства покласти на гр. Луцька Л.О. та відповідну землевпорядну організацію, що здійснювала розробку проекту землеустрою та його погодження.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

 

Міський голова                                                                             О. Момот

Календар подій міста Вишгорода