(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення міської ради
Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації

31.48     30 листопада 2017 року

Розглянувшизвернення Коваленка Юрія Анатолійовича,технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка),інші подані документи, керуючись ст. 12, 186 Земельного кодексу України, ст. 19, 57 Закону про Землеустрій п.34 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) розташована на території м. Вишгород, вул. Ватутіна, 36.

2. Гр. Коваленку Юрію Анатолійовичу:

2.1. Забезпечити вільний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж та споруд, що знаходяться в межах земельних ділянок.

2.2. Здійснювати благоустрій земельних ділянок та прилеглої території.

3. Відповідальність за відповідність документації із землеустрою, доданих до неї матеріалів, висновку управління Держгеокадастру у Вишгородському районі, відділу архітектури, містобудування та житлово – комунального господарства, вимогам законодавства покласти на гр. Коваленка Ю.А.та землевпорядну організацію, що здійснювала розробку документації із землеустрою та її погодження.

4. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                 О. Момот

Календар подій міста Вишгорода