(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про встановлення режиму роботи об’єкту сфери послуг

231     03 липня 2017 року

Розглянувши заяву ФОП Грищук Людмили Миколаївни, інші документи, керуючись Законом України "Про благоустрій населених пунктів", п/п 4 п. б ст. 30 Закону  України  "Про  місцеве  самоврядування  в Україні", виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Встановити фізичній особі-підприємцю Грищук Людмили Миколаївни режим роботи об’єкту з надання послуг (прокат гіробордів, гіроскутерів і дитячих електромобілей) з 09.00 до 23.00, у період з 03.08.2017 року до 30.10.2017 року за адресою: м. Вишгород в районі Набережної Київського водосховища, в районі озер «Бегемотики».

ФОП  Грищук Людмили Миколаївни передбачити:

– заключення договору на вивіз сміття;

  • встановлення урни для сміття;
  • благоустрій та прибирання прилеглої території.

Попередити ФОП Грищук Людмилу Миколаївну, що здійснення підприємницької діяльності дозволяється з дотриманням правил благоустрою, за наявності необхідної документації та  погодженням відповідних  служб.

Попередити ФОП Грищук Людмилу Миколаївну, що при надходженні протоколів адмінкомісії при виконкомі, скарг від мешканців  м. Вишгород, порушення правил благоустрою у місті, виконавчий комітет залишає за собою право скасувати дозвіл в односторонньому порядку.

 

Міський  голова                                                               О. Момот

Календар подій міста Вишгорода