(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради
Про внесення змін до технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді

13 листопада 2017 року

Розглянувши  лист  Вишгородського МКП «Водоканал», інші подані документи, керуючись ст. 31 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   виконавчий  комітет  Вишгородської  міської  ради ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до технічних умов № 19-17 від 29.06.2017 року на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення  «Будівництво житлового комплексу за адресою: Київська обл., м. Вишгород, пров. Прожекторний» та викласти в новій редакції:

1.1. В розділі «Умови водопостачання»:

«п. 9.   Особливі умови: всі квартири та вбудовані приміщення, місця поливу території обладнати лічильниками холодної води Д=15 мм. Для безперебійного водопостачання необхідно виконати закільцювання водопровідної мережі від водопроводу Д=250 мм  біля будинку по проспекту Шевченка, 9 до водопровідної мережі Д=250 мм по вул. Набережна, 8 до вул. Шкільна. Провести врізку до існуючої водопровідної мережі Д=150 мм біля приватного будинку по вул. Шкільній, 91-А. Також необхідно виконати підключення житлових будинків вздовж новозбудованої мережі».

1.2. В розділі «Умови водовідведення»:

«п. 2. Рекомендований матеріал труб відводу поліетилен».

1.3. В розділі «Умови водовідведення»:

«п. 3. Місце приєднання випуску системи водовідведення до комунальної мережі є по вул. Набережній, 8 Д=400 мм до центрального каналізаційного колектора по вул. Шкільній, навпроти житлового будинку по вул. Шкільна, 4-А».

1.4. В розділі «Умови водовідведення»:

«п. 5. Для безперебійного водовідведення побудувати новий самопливний колектор Д=400 мм з підключенням існуючої каналізаційної мережі Д=400 мм по вул. Набережній, 12, пров. Прожекторний Д=400 мм до центрального каналізаційного колектора по вул. Шкільній, навпроти житлового будинку по вул. Шкільній, 4-А. Переврізати існуючі врізки з каналізаційної мережі Д=250 мм, який проходить вздовж будинку по вул. Набережній, 8. Перед початком проведення робіт проект погодити з Вишгородським МКП "Водоканал"».

3. Відповідальність за складання та достовірність наданих відомостей вказаних у технічних умовах покласти на директора Вишгородського МКП «Водоканал» та Замовника будівництва.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                 О. Момот

Календар подій міста Вишгорода