(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Розпорядження міського голови
Про відзначення у місті Вишгороді свята проводів зими

8     05 лютого 2018 року

З метою забезпечення народних традицій та організації змістовного дозвілля мешканців міста, вирішення на належному рівні художньо-організаційних та інших питань, які забезпечать високу якість проведення свята проводів зими, на виконання Програми культурно-масових заходів, здійснення представницьких та інших заходів у м. Вишгороді на 2018 рік, затвердженої  рішенням Вишгородської міської ради від 23 грудня 2016 р. № 19/2, керуючись п/п 3, п б ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Провести 18 лютого 2018 року о 1300 год. на площі біля БК «Енергетик» у м. Вишгороді загальноміське свято .
  2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення свята проводів зими (Додаток 1)
  3. Затвердити план з підготовки та проведення свята проводів зими (Додаток 2).
  4. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів, подарунків та призів переможцям конкурсів та змагань, відповідно до чинного законодавства.
  5. Доручити директору Комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород»Ткачу В.О. здійснитивисвітлення тематичних статей.
  6. Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради    Пільгуну В.С. привести в належний санітарний стан місце проведення урочистих заходів та організувати прибирання території після завершення.
  7. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Панфьорова П.І. про проведення святу 18 лютого 2018 року о 1300 год. на площі біля БК «Енергетик» у м. Вишгороді для забезпечення правопорядку.
  8. Повідомити головного лікаря КЗ «Вишгородський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Морозову О.В. про проведення святу 18 лютого 2018 року о 1300 год. на площі біля БК «Енергетик» у м. Вишгороді для забезпеченняготовності спеціальних медичних підрозділів центральної районної лікарні.
  9. Повідомити начальника Вишгородського районного управління з надзвичайних ситуацій ГУ МНС України Бондаренка Г.В. готовності спецпідрозділів.
  10. Контроль за виконання розпорядження покласти на заступника міського голови Іванова Т.С.

 

Міський голова                                                                                         О. Момот

Календар подій міста Вишгорода