(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради
Про розгляд проекту технічних умов на сумісний підвіс оптичного кабелю зв'язку по опорах мереж зовнішнього освітлення в м. Вишгороді

13 лютого 2018 року

Розглянувши  лист  КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради, інші подані документи, керуючись ст. 31 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   виконавчий  комітет  Вишгородської  міської  ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити проект технічних умов на сумісний підвіс оптичного кабелю зв’язку по 5 (п'яти) опорах мереж зовнішнього освітлення міста Вишгорода на дільниці від будинку  15-Д по пров. Квітковому до будинку 6 по вул. Шолуденка в м. Вишгород Київської області.

 Замовник - ПрАТ «Київстар».

1.1. Доручити виконуючому обов'язки начальника відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на сумісний підвіс оптичного кабелю зв’язку по 5 (п'яти) опорах мереж зовнішнього освітлення міста Вишгорода на дільниці від будинку  15-Д по пров. Квітковому до будинку 6 по вул. Шолуденка в м. Вишгород Київської області.

2. Затвердити проект технічних умов на сумісний підвіс оптичного кабелю зв’язку по 12 (дванадцяти) опорах мереж зовнішнього освітлення міста Вишгорода на дільниці від будинку 6-А по вул. Шкільній до будинку 6-Г по вул. Набережній  в м. Вишгород Київської області.

 Замовник - ПрАТ «Київстар».

2.1. Доручити виконуючому обов'язки начальника відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на сумісний підвіс оптичного кабелю зв’язку по 12 (дванадцяти) опорах мереж зовнішнього освітлення міста Вишгорода на дільниці від будинку 6-А по вул. Шкільній до будинку 6-Г по вул. Набережній  в м. Вишгород Київської області.

3.  Відповідальність за складання та достовірність наданих відомостей вказаних у технічних умовах покласти на директора КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради та Замовника.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                 О. Момот

Календар подій міста Вишгорода