(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про розгляд проекту технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді

54     16 лютого 2017 року

Розглянувши  лист  Вишгородського МКП «Водоканал», інші подані документи, керуючись ст. 31 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   виконавчий  комітет  Вишгородської  міської  ради ВИРІШИВ:

 1. Затвердити проект технічних умов на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво комунального дошкільного дитячого навчального закладу  по вул. Шкільна,   м. Вишгород Київська область»  до централізованих систем водопостачання та водовідведення.

Замовник - КП "Координаційний центр з будівництва та земельних питань"

1.1. Доручити начальнику відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво комунального дошкільного дитячого навчального закладу  по вул. Шкільна,   м. Вишгород Київська область»   до централізованих систем водопостачання та водовідведення в  м. Вишгороді Київської області. 

2. Затвердити проект технічних умов на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями "Зірковий" по вул. Ватутіна, 79, м. Вишгород Київська область»  до централізованих систем водопостачання та водовідведення.

Замовник - ТОВ "Еліт-Фасад".

2.1. Доручити начальнику відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями "Зірковий" по вул. Ватутіна, 79, м. Вишгород Київська область»  до централізованих систем водопостачання та водовідведення в  м. Вишгороді Київської області.

2.2. Замовнику будівництва  багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями "Зірковий" по вул. Ватутіна, 79, м. Вишгород Київська область дотриматись вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», укласти договір про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода, сплатити внесок замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода.

3. Затвердити проект технічних умов на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями   по вул. Ватутіна, б/н, м. Вишгород Київська область»  до централізованих систем водопостачання та водовідведення.

Замовник - Голяченко Сергій Сергійович.

3.1. Доручити начальнику відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на приєднання об'єкту будівництва - «Будівництво багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями   по вул. Ватутіна, б/н, м. Вишгород Київська область»    до централізованих систем водопостачання та водовідведення в  м. Вишгороді Київської області.

3.2. Замовнику будівництва  багатоквартирного житлового будинку з нежитловими приміщеннями   по вул. Ватутіна, б/н, м. Вишгород Київська область дотриматись вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», укласти договір про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода, сплатити внесок замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода.

4. Затвердити проект технічних умов на приєднання об'єкту будівництва -  «Будівництво комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудованими-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова, 11-А в м. Вишгороді Київської області» (будівельна адреса  вул. Кургузова, 11-Б, м. Вишгород) до централізованих систем водопостачання та водовідведення в  м. Вишгороді Київської обл.

Замовник - ПАТ "Київська пересувна механізована колона - 2".

4.1. Доручити начальнику відділу містобудування та архітектури Вишгородської міської ради підписати технічні умови на приєднання  об'єкту будівництва - «Будівництво комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудованими-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова, 11-А в м. Вишгороді Київської області» (будівельна адреса  вул. Кургузова, 11-Б, м. Вишгород)   до централізованих систем водопостачання та водовідведення   в   м. Вишгороді Київської обл.

4.2. Забудовнику комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудованими-прибудованими приміщеннями по вул. Кургузова,  11-А (будівельна адреса  вул. Кургузова, 11-Б, м. Вишгород)  у м. Вишгороді дотриматись вимог ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», укласти договір про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода, сплатити внесок замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода та відновну вартість зелених насаджень.

5. Відповідальність за складання та достовірність наданих відомостей вказаних у технічних умовах покласти на директора Вишгородського МКП «Водоканал» та Замовника будівництва.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                 О. Момот

Календар подій міста Вишгорода