(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради
Про прийняття у комунальну власність об'єктів інженерної інфраструктури

21 березня 2017 року

Розглянувши клопотання юридичних та фізичних осіб, інші подані документи, керуючись статтями 26, 30, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно від громадянки Брузель Марини Юріївни  у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода об’єкт інженерної інфраструктури для подальшої передачі на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водовідведення):

- зовнішня мережа водовідведення (каналізація) по вул. Дніпровська, 1-А діаметром 500 мм, довжиною 14 метрів (вартість мереж - 177 028,63 грн. (сто сімдесят сім тисяч двадцять вісім гривень 63 копійки, у т.ч. ПДВ).

2. Передати на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водовідведення), зазначені у п. 1, та оформити передачу відповідно до акту приймання-передачі.     

Визнати обов’язковою умовою приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених в п. 1, їх одночасну передачу ВМКП «Водоканал».

3. Прийняти безоплатно від Товариства з обмеженою відповідальністю «ДБК-ПАРТНЕР» у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода для подальшої передачі на баланс та в обслуговування на праві господарського відання комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради - мережі освітлення по    вул. Кургузова, 1-А (вартість мереж - 777 910,80 грн. (сімсот сімдесят сім тисяч дев'ятсот десять гривень 80 копійок, у т.ч. ПДВ).

4. Передати на баланс та в обслуговування на праві господарського відання комунальному підприємству «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради - мережі освітлення, зазначені у п. 3, та оформити передачу відповідно до акту приймання-передачі.     

Визнати обов’язковою умовою приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених в п. 3, їх одночасну передачу КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради.

5. Відповідно до Договору № 65 від 28 липня 2016 року та додаткової угоди до договору про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода прийняти від Товариства з обмеженою відповідальністю «Ванда»  у комунальну власність територіальної громади             м. Вишгорода об’єкт інженерної інфраструктури для подальшої передачі на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водопостачання):

- насосна станція підвищення тиску на водопровідній мережі діаметром 500 мм по    пров. Квітковому    (вартість мереж - 710 862,00 грн. (сімсот десять тисяч вісімсот шістдесят дві гривні 00 копійок, у т.ч. ПДВ).

6. Передати на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водопостачання), зазначені у п. 5, та оформити передачу відповідно до акту приймання-передачі.     

Визнати обов’язковою умовою приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених в п. 5, їх одночасну передачу ВМКП «Водоканал».

7. Відповідно до Договору № 60 від 25 липня 2016 року  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода прийняти від громадянина Буковського Романа Володимировича у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода об’єкт інженерної інфраструктури для подальшої передачі на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водопостачання):

- зовнішня мережа водопостачання – 263 058,00 грн. по вул. Шолуденка (двісті шістдесят три тисячі п'ятдесят вісім гривень 00 копійок, у т.ч. ПДВ).

8. Передати на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водопостачання), зазначені у п. 7, та оформити передачу відповідно до акту приймання-передачі.     

Визнати обов’язковою умовою приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених в п. 7, їх одночасну передачу ВМКП «Водоканал».

9. Відповідно до Договору № 60 від 25 липня 2016 року  про пайову участь (внесок) замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Вишгорода прийняти від громадянина Буковського Романа Володимировича у комунальну власність територіальної громади м. Вишгорода об’єкт інженерної інфраструктури для подальшої передачі на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водовідведення):

- зовнішня мережа водовідведення (каналізація) - 497 275,20 грн. по вул. Шолуденка (чотириста дев'яносто сім тисяч двісті сімдесят п'ять гривень 00 копійок, у т.ч. ПДВ).

10. Передати на баланс та в обслуговування на праві господарського відання Вишгородському міському комунальному підприємству «Водоканал» об’єкти інженерної інфраструктури (зовнішня мережа водовідведення), зазначені у п. 9, та оформити передачу відповідно до акту приймання-передачі.     

Визнати обов’язковою умовою приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених в п. 9, їх одночасну передачу ВМКП «Водоканал».

11. Фінансово-бухгалтерському відділу Вишгородської міської ради вжити заходи щодо приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури, зазначених у цьому рішенні.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунального господарства, благоустрою міста.

 

Міський голова                                                                             О. Момот

Календар подій міста Вишгорода