(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Розпорядження міського голови
Про проведення Відкритого чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції

75     06 червня 2018 року

Розглянувши звернення Вишгородської районної державної адміністрації, з метою пропаганди здорового способу життя та організації змістовного дозвілля, відродження та популяризації  масового заняття фізкультурою та спортом в регіоні, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. прияти проведенню Відкритого  чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції з 30 червня 2018 року по 01 липня 2018 року в акваторії та на набережній Київського водосховища.

  2. Доручити директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню в належний санітарний стан місця проведення змагань, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення змагань.

  3. Директору Комунального підприємства Вишгородської міської ради«Вишегір» Мозговому С.В. сприяти проведенню Відкритого  чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції з 30 червня 2018 року по 01 липня 2018 року  шляхом забезпечення електроживлення в зоні старту/фінішу біля пам'ятного знаку на честь воїнів 167-ї Сумської-Київської стрілецької дивізії.

  4. Доручити директору Комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород»здійснити висвітлення заходу.

  5. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Дудника О.А. про проведення Відкритого  чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції з 30 червня 2018 року по 01 липня 2018 року в акваторії та на набережній Київського водосховища для забезпечення правопорядку.

  6. Обмежити рух транспорту30 червня 2018 року по набережній Київського водосховища, вул. Набережна, Шолуденка, Ватутіна, Межигірського Спасу. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Дудника О.А. для забезпечення правопорядку на проїзній частині.

  7. Контроль за проведенням Відкритого чемпіонату України з триатлону на олімпійській дистанції залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот

Календар подій міста Вишгорода