(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Розпорядження міського голови
Про проведення громадського обговорення та організацію проведення громадських слухань щодо врахування громадської думки з питання найменування алеї м. Вишгород

53     11 травня 2018 року

Розглянувши подання депутата Вишгородської міської ради Парчук В.Г. та громадян, керуючись ст. 13, ч. 8 ст. 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   Законом України "Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичний подій",  постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності, які за ними закріплені, об'єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", з метою врахування громадської думки з питання найменування вулиці м. Вишгород:

1. Провести громадське обговорення та організувати проведення громадського слухання по найменуванню алеї м. Вишгород, яка починається від вулиці М. Грушевського до Б. Хмельницького міста Вишгород протягом двох місяців з дня оприлюднення цього розпорядження.  

2. При найменуванні вулиці врахувати подання депутата Вишгородської міської ради Парчук В.Г. та громадян щодо присвоєння назви алеї - алея імені Решетняка В.О., з метою увічнення пам'яті Решетняка Віктора Олександровича, враховуючи його чисельні заслуги перед містом.

3. Громадське обговорення  провести  шляхом приймання письмових пропозицій (зауважень) та проведення громадських слухань.

4.  Письмові пропозиції (зауваження) просимо подавати до Вишгородської міської ради за адресою: пл. Шевченка, 1, м. Вишгород, 07301,  протягом двох місяців з дня оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради – газеті «Вишгород».

5. Визначити дату та місце проведення громадських слухань – 26 червня 2018 року о 14 годині 30 хвилин в приміщенні адміністративного будинку на пл. Шевченка, 1 у          м. Вишгород, другий поверх, малий зал засідань.

6. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – Рачинський О.С., заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради.

7. Результати проведення громадського обговорення опублікувати  в засобах масової інформації, а саме: на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради – газеті «Вишгород».  

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        О. Момот

Календар подій міста Вишгорода