(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Розпорядження міського голови
Про проведення гірського забігу «Wild Top Trail»

14     04 лютого 2019 року

З метою пропаганди здорового способу життя серед жителів міста, відродження масового заняття фізкультурою та спортом, популяризації бігу, як найбільш доступного виду фізичної культури, встановлення взаємодії між вітчизняними та зарубіжними спортивними клубами, товариствами любителів бігу, керуючись п/п 3 п б ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати дозвіл Громадській організації «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» на проведення гірського трейлового забігу «Wild Top Trail» на дистанції 7 та 15 км схилами вздовж набережної Київського водосховища у м. Вишгород 17 березня 2019 року.

2. Директору Комунального підприємства Вишгородської міської ради Київської області «Вишегір» Мозговому С.В. сприяти проведенню гірського трейлового забігу «Wild Top Trail» на дистанції 7 та 15 км схилами вздовж набережної Київського водосховища у м. Вишгород 17 березня 2019 року. Громадській організації «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» укласти договір з КП «Вишегір» Вишгородської міської ради про участь у витратах на благоустрій міста Вишгород.

3. Доручити директору Комунального підприємства «Редакція газети «Вишгород» Ткачу В.О. здійснити висвітлення заходу.

4. Повідомити начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Дудника О.А. про проведення гірського трейлового забігу «Wild Top Trail» на дистанції 7 та 15 км схилами вздовж набережної Київського водосховища у м. Вишгород 17 березня 2019 року.

5. Повідомити головного лікаря Філії «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» Павленко В.П. про проведення гірського трейлового забігу «Wild Top Trail» на дистанції 7 та 15 км схилами вздовж набережної Київського водосховища у м. Вишгород 17 березня 2019 року для забезпечення готовності спеціальних медичних підрозділів центральної районної лікарні.

6. Зобов’язати Громадську організацію «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» забезпечити прибирання території та вивіз сміття після проведення зйомок.

7. Відповідальність за дотримання правопорядку та безпеку учасників покласти на директора Громадської організації «Клуб спортивного орієнтування «СЕВЕР» Доценко О. (контактний номер: 066 8500964, 093 8272238).

 

Міський голова                                                                                      О. Момот

Календар подій міста Вишгорода