(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про погодження внесення змін до технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді

25     02 лютого 2017 року

Розглянувши  лист  Вишгородського МКП «Водоканал», інші подані документи, керуючись ст. 31 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»,   виконавчий  комітет  Вишгородської  міської  ради ВИРІШИВ:

1. Погодити внесення змін до п. 5 «Особливі умови" розділу «Умови водовідведення» технічних умов № 6-15 від 28.05.2015 року на приєднання «Житлового багатоповерхового будинку по вул. Шолуденка, 15-Д» до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді Київської області, виданих Вишгородським міським комунальним підприємством «Водоканал», а саме: в п. 5 «Особливі умови» розділу «Умови водовідведення» речення «Придбати для «Водоканалу» автомобіль спеціального призначення ілосос для вакуумної очистки колодязів (згідно рішення технічної ради від 03.02.2015 року)» виключити.

2. Відповідальність за складання та достовірність наданих відомостей вказаних у технічних умовах покласти на директора Вишгородського МКП «Водоканал» та Замовника будівництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                 О. Момот

Календар подій міста Вишгорода