(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

187     22 червня 2017 року

Розглянувши звернення комунального підприємства «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради, ТОВ "ЖЕК-2617", ТОВ "Перший український експертний центр", інші подані документи, керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 року №529 «Про затвердження Типового договору про надання послуг з  утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Погодити комунальному підприємству «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для бюджетних та громадських організацій, інших суб’єктів господарювання.

2. Встановити комунальному підприємству «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради тарифи на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій для бюджетних та громадських організацій, інших суб’єктів господарювання згідно розрахунку (Додаток № 1).

3. Комунальному підприємству «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради, товариству з обмеженою відповідальністю «ЖЕК-2617», товариству з обмеженою відповідальністю «Перший український експертний центр» ввести у дію тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням статті 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

4. Комунальному підприємству «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради, товариству з обмеженою відповідальністю «ЖЕК-2617», товариству з обмеженою відповідальністю «Перший український експертний центр» офіційно оприлюднити це рішення у газеті «Вишгород».

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію депутатів міської ради з питань комунального господарства,  благоустрою  міста.

 

Міський голова                                                                                         О.Момот

Календар подій міста Вишгорода