(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про погодження місць розташування тимчасових споруд

156     18 травня 2017 року

Розглянувши чисельні звернення фізичних осіб-підприємців, підприємств різних форм власності та  інші документи, відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» № 244 від  21.10.2011 року, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», рішення Вишгородської міської ради № 1/23 від 30.10.2006р. «Про затвердження правил благоустрою територій, дотримання тиші в громадських місцях, торгівлі на ринку у м. Вишгороді», рішення Вишгородської міської ради «Про затвердження положення про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м. Вишгороді» від 06.09.2016 року № 15/6, виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

І. Погодити:

1. Фізичній особі-підприємцю Лосєвій Валентині Миколаївні місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (тимчасова споруда торгівельного призначення, а саме, роздрібна торгівля органічною продукцією для членів клубу та інших осіб, що спрямовані на впровадження технологій органічного землеробства) за адресою: м. Вишгород,  вул. Набережна, поруч з буд. 2.

2. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «Київміськвторресурси» місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (збір макулатури)  за адресою: м. Вишгород,  вул. Грушевського, поруч з буд. 8.               

3. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю Фірма-магазин «Нагірний» місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (торгівельного призначення (торгівля продовольчими товарами) на орендованій земельній ділянці (кадастровий номер 322181010001:137:0106) за адресою:   м. Вишгород,  вул. Кургузова, буд. 6А.

4. Погодити Товариству з обмеженою відповідальністю «ВІТЕК М» місце розташування групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності (торгівельного призначення в кількості чотирьох одиниць за адресою:   м. Вишгород по  пр. Шевченка (схема додається).

5. Погодити Фізичній особі-підприємцю Шкаврон Ользі Василівні місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: м. Вишгород,  вул. Шолуденка, поруч з пожежною частиною (схема додається).                                  

6. Погодити Приватному підприємству «Дальній кордон» місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (послуги громадського харчування) за адресою: м. Вишгород, вздовж автомобільної дороги «Київ - Десна» (схема додається).

7. Погодити Фізичній особі-підприємцю Коцюрубі Надії Григорівні місце розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності за адресою: м. Вишгород,  вул. Симоненка (згідно схеми, додається).                     

ІІ. Вишгородській міській раді оформити право комунальної власності на земельні ділянки для укладання договорів особистих строкових сервітутів на території для розміщення тимчасових споруд.

ІІІ. Зобов’язати ФОП Лосєву В.М., ТОВ «Київміськвторресурси», ТОВ «ВІТЕК М», ФОП Шкаврон О.В., ПП «Дальній кордон», ФОП Коцюрубу Н.Г. звернутись до  виконавчого комітету Вишгородської міської ради про надання дозволу на укладання договору особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди та видачу паспорту прив’язки тимчасової споруди.

VІ. Встановлення тимчасової споруди до укладання договору особистого строкового сервітуту та оформлення паспорту прив’язки забороняється.

V. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                               О. Момот

Календар подій міста Вишгорода