(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Регуляторна діяльність
Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території міста Вишгород

27 червня 2018 року

На виконання рішення тринадцять шостої чергової сесії VII скликання  Вишгородської міської ради від 02.03.2018 р. №36/5 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вишгорода», керуючись ст. ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.35-1 Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами в місті Вишгороді, виконавчий комітет міської ради Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

  1. Провести конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території м. Вишгород.
  2. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Вишгород (додаток 1).
  3. Затвердити конкурсну документацію на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів у м. Вишгород (додатком № 2).
  4. Доручити організаційному відділу Вишгородської міської ради опублікувати дане рішення та оголошення про проведення конкурсу в місцевих засобах масової інформації: на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради http://vyshgorod-rada.gov.ua, а також в газеті «Вишгород».

5.   Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради І.Свистуна

 

     Міський голова                                         О. Момот

Календар подій міста Вишгорода