(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Розпорядження міського голови
Про організацію та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації щодо розробки детального плану території кладовища, що розташоване в місті Вишгород Київської області, площею близько 35,00 га

16     06 лютого 2019 року

Керуючись ст. 25, ст. 26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні»:

1. Організувати та провести процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації щодо розробки детального плану території кладовища, що розташоване в місті Вишгород Київської області,  площею близько 35,00 га, розробленого відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 44/14 від 25 березня 2015 року. Розробник проектної документації - Товариство з обмеженою відповідальністю  «Центр архітектурного проектування та ландшафтного дизайну», 07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 6 а, офіс 314. Директор — Коваленко Юлія Василівна.

2. Визначити місце та термін для ознайомлення з матеріалами детального плану території кладовища, що розташоване в місті Вишгород Київської області,  площею близько 35,00 га: м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, каб. 63-в. Строк ознайомлення з проектами містобудівної документації – 30  днів з дня оприлюднення проекту містобудівної документації у засобах масової інформації.

3. Запросити до участі у громадських слуханнях керівників підприємств, установ, об’єднань, фізичних та юридичних осіб, представників громадських організацій міста Вишгорода, відповідно до вимог п. 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

4. Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – Рачинський О.С., заступник міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради. Строк подання пропозицій - протягом 30  днів з дня   публікації оголошення.

5. Організаційному відділу виконавчого комітету Вишгородської міської ради забезпечити оприлюднення даного розпорядження в порядку, передбаченому чинним законодавством: розмістити на офіційному веб-сайті Вишгородської міської ради та в офіційному друкованому виданні Вишгородської міської ради – газеті «Вишгород».

6. Визначити дату та місце експонування матеріалів детального плану – 26 лютого 2019 року о 14 годині 30 хвилин в приміщенні адміністративного будинку на пл. Шевченка, 1 у м. Вишгороді, другий поверх, малий зал засідань.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                               О. Момот

Календар подій міста Вишгорода