(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення міської ради
Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2019 році

41/8     03 липня 2018 року

З метою створення умов для ефективної реалізації повноважень органу місцевого самоврядування територіальної громади міста в галузі земельних відносин, створення належних умов для розвитку підприємницької діяльності суб`єктам господарювання, керуючись Земельним кодексом України, ст. ст.12.4, 30, 282, 284 Податковим кодексом України, ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку комунальні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради.

2. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку державні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради, які повністю утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

3. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку державні підприємства, установи, організації на території Вишгородської міської ради, які частково утримуються за рахунок коштів державного бюджету та здійснюють основний вид господарської діяльності з допоміжного обслуговування водного транспорту (КВЕД 52.22).

4. Звільнити в 2019 році від сплати земельного податку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, обслуговуючі кооперативи, приватні житлово-експлуатаційні організації - пропорційно належній частці використання під житло.

5. Виконавчому комітету Вишгородської міської ради забезпечити направлення

копії цього рішення Вишгородській ОДПІ ГУ ДФС Київської області.

 

Міський голова                                                                                   О. Момот

Календар подій міста Вишгорода