(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень Вишгородської міської ради
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФОП Фещенко Н.З.

25 вересня 2017 року

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Фещенко Наталії Здіславівни та інші подані документи, відповідно до ст. ст. 12, 120, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26, ст. 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ – ПІДПРИЄМЦЮ ФЕЩЕНКО НАТАЛІЇ ЗДІСЛАВІВНІ на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,2000 га, розташованої у м. Вишгороді, вул. Квіткова, 18 для обслуговування існуючого об’єкту нерухомості (кафе «Березовий гай»), для укладення договору оренди даної земельної ділянки терміном на 49 років.

2. ФОП Фещенко Н.З. укласти договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з землевпорядною організацією, яка має відповідну ліцензію на їх виконання. Документацію із землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними органами в порядку передбаченому ст.ст. 122, 123, 124, 186 Земельного кодексу України. Відділу містобудування та архітектури Вишгородської районної державної адміністрації, територіальним органам Держгеокадастру  та постійній комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища виконати вимоги ст. 123, ст.186-1 Земельного кодексу України. При розробці документації землевпорядній організації та ФОП Фещенко Н.З. здійснити обстеження та сплату відновної вартості зелених насаджень (за наявності). Суб’єктам господарювання, які будуть залучені для виконання землевпорядних робіт, виконати проектні роботи відповідно до вимог Закону України «Про землеустрій» із уточненням площ земельних ділянок з урахуванням діючої містобудівної та земельно-кадастрової документації.

3. Взяти до відома, що розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж цієї ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та його державної реєстрації.

4. Відповідальність за дане рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                О. Момот

Календар подій міста Вишгорода