(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення міської ради
Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «ШОЛУДЕНКА 6Г»

36.14     02 березня 2018 року

Розглянувши звернення правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ШОЛУДЕНКА 6Г», інші подані документи, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Вишгородської міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, відповідно до ст. 12, 42, 122, 123 Земельного кодексу України, п. 34 ст. 26, ст. 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада ВИРІШИЛА:

1.  Надати дозвіл ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ШОЛУДЕНКА 6Г»на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування багатоквартирного житлового будинку,  орієнтовною площею 1,0000га, яка розташована у м. Вишгород,вул. Шолуденка, 6 – Г, Вишгородського району,Київської області.

2.ОСББ «ШОЛУДЕНКА 6Г» укласти договір на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з землевпорядними організаціями, які мають відповідні ліцензії на їх виконання. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погодити із відповідними органами в порядку передбаченому ст. 42, 123, 186Земельного кодексу України. Відділу містобудування та архітектури Вишгородської районної державної адміністрації, територіальним органам Держгеокадастру та постійній комісії з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища виконати вимоги ст.42, ст. 123, ст.186-1 Земельного кодексу України. При розробці проекту землевпорядній організації та представнику ОСББ «ШОЛУДЕНКА 6Г»  отримати висновки органів та служб, здійснити обстеження та сплату відновної вартості зелених насаджень (за наявності). Суб’єктам господарювання які будуть залучені для виконання землевпорядних робіт, виконати проектні роботи відповідно до вимог ст. 50 Закону України «Про землеустрій» із уточненням площ земельних ділянок з урахуванням діючої містобудівної та земельно-кадастрової документації.

3. Взяти до відома, що розробка проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки не дає права на її використання до встановлення меж цієї ділянки в натурі (на місцевості), одержання документа, що посвідчує право на неї, та його державної реєстрації.

4. Контроль за даним рішенням покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова                                                                                         О. Момот

Календар подій міста Вишгорода