(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Проекти рішень виконавчого комітету Вишгородської міської ради
Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільної дороги загального користування

15 серпня 2017 року

Розглянувши  звернення ТОВ "БІНАТ ЛТД", інші подані документи, керуючись   ст. ст. 30, 31 Закону  України   «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Надати ТОВ "БІНАТ ЛТД"  дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільної дороги загального користування  для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по проспекту Тараса Шевченка 6-Б в м. Вишгороді.

1.2. Проектно-кошторисну документацію розробити за власні кошти, погодити, затвердити, відповідно до чинного законодавства та подати на розгляд  до виконавчого комітету Вишгородської міської ради.

1.3. ТОВ "БІНАТ ЛТД"   забезпечити фінансування виконання робіт з улаштування автомобільної дороги загального користування  для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями по проспекту Тараса Шевченка 6-Б в м. Вишгороді.

1.4. ТОВ "БІНАТ ЛТД"   проводити роботи по улаштуванню автомобільної дороги загального користування на підставі  дозволу оформленого в установленому порядку.

2. Доводимо до відома ТОВ "БІНАТ ЛТД",  що відповідно до п. 5 ст. 30   Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 №3038-VІ розмір пайової участі замовника (юридичної, фізичної особи) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Вишгорода не буде зменшено на вартість транспортних комунікацій (об'єкт зазначений в п.1).

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.

 

Міський голова                                                                   О. Момот

Календар подій міста Вишгорода