(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Рішення виконавчого комітету
Про запровадження загальної міської електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода

276     18 грудня 2014 року

 

 

     З метою забезпечення прав дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури вільного доступу до інформації про облік дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади міста Вишгорода, відповідно до ст. 53 Конституції України, пп. 4 п. б ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.18, 19 Закону України «Про дошкільну освіту виконавчий комітет Вишгородської міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Положення про порядок загальної міської системи електронної реєстрації дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода (додаток 1).

2. Запровадити загальну міську електронну реєстрацію дітей для влаштування у дошкільні навчальні заклади м. Вишгорода.

3. Затвердити території обслуговування дошкільних навчальних закладів щодо обліку дітей дошкільного віку  та забезпечення їх дошкільною освітою в м. Вишгороді (додаток 2).

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ростовцева О.М.

 

Т.в.о. міського голови                                                                                                                                        О.Рачинський

Календар подій міста Вишгорода