(04596)54-203,  (04596)22-022

Безкоштовно з міського

Брик Людмила Антонівна

Cпеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Вишгородської районної гімназії “Інтелект ”, депутат міської ради трьох скликань. Почесний громадянин міста з 2000 року.

       Цю жінку у Вишгороді знають усі. І не просто знають, а й шанують і люблять. Людмила Брик – учителька української мови та літератури, працювала в  усіх трьох міських школах, тому й не дивно, що кожен третій у місті – її учень. Талановитий педагог, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, людина високої культури та ерудиції, багато років керувала районним методичним об’єднанням вчителів-словесників. Відзначена грамотами районного відділуосвіти, обласного управління освіти, Міністерства освіти України, значком  “Відмінник народної освіти України” та  медаллю “Ветеран праці”.

       Народилася Людмила Антонівна 9 жовтня 1940 року в Архангельській області і з великою повагою ставиться до російської та інших культур. А понад усе любить свою – співучу українську мову. Цю любов поділяв чоловік, двоє дітей та онуки Людмили Антонівни. Цю любов вона несе в класи вже 45 років – спочатку в школах Тернопільщини й Київщини, а з 1967 – у Вишгороді.

       Освіту Людмила Брик здобула у Львівському і Дрогобицькому педагогічних інститутах, працювала вихователем групи продовженого дня, заступником директора з науково-методичної роботи, керівником шкільного та районного метод-об’єднань вчителів української мови та літератури, була головою первинного осередку Товариства української мови ім. Т.Г. Шевченка.
       Вона – переможець районного конкурсу “Учитель року” (1992, 1997 року), призер обласногоконкурсу (1998 рік), автор проекту “І будем вчитись так, як треба”(словник-довідник словосполучень).

       Людмила Брик і тепер займає активну громадянську позицію, її хвилюють усі проблеми, пов’язані з відродженням України: розвиток національної культури, відкриття духовних скарбів народу та багато інших.

       За значний внесок  у розвиток національної культури, пропаганди історико-культурної спадщини міста, Людмилі Антонівні Брик в 2000 році було присвоєно високе звання Почесний громадянин міста Вишгорода.

Календар подій міста Вишгорода