Воркшоп “Впровадження громадської моделі бюджету участі в містах України”

Днями представники Вишгорода, секретар міської ради Тетяна Бражніковата, автор проекту – переможцю Громадський бюджет - 2018 Унучко Наталія брали участь у воркшопі “Впровадження громадської моделі бюджету участі в містах України”. Захід відбувся в рамках проекту ”Адвокація громадського бюджету для успішної реформи децентралізації”, який впроваджується Центром розвитку інновацій в межах Програми Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства в Україні» за підтримки Центру демократії та верховенства права (CEDEM) та Реанімаційного Пакету Реформ (РПР). Мета проекту- адвокація Громадського бюджету як інноваційного інструменту розвитку місцевого самоврядування. Більше 30 представників органів місцевого самоврядування та громадськості з різнихміст України, експерти у сфері Громадського бюджету, громадськість обговорили проблеми та успіхиГромадського бюджету в їхніхмістах. Під час заходу булипіднятіпитання: підвищення рівня залученості жителів до участі у ГБ, формування команд проектів, вдосконалення інформаційної кампанії, вдосконалення процедури голосування, коливання цінового діапазону під час визначення вартості проекту та інші. Учасники поділилися досвідом та власними ідеями щодо покращення та розвитку ГБ.