"Туристичний кластер Вишгород" 06.10.2018

Запрошуємо Вас на робочу зустріч із представниками Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України (далі - ФРТУ) та «Туристичний кластер Вишгород» за участі німецького експерта Ганса-Ульріха Трозієна (автор стратегії розвитку Батумі, Грузія, міжнародний експерт з розвитку туризму, представник організації роботодавців Німеччини в сфері готельного господарства та ресторанного бізнесу). З метою обговорення розроблених учасниками нашої експертної команди пропозицій та інструментів в сфері менеджменту дестинацій, екології, стандартизації та технічного регулювання, управління місцевими фінансами, децентралізації, публічних фінансів, брендингу територій, маркетингу, комунікацій, сталого розвитку тощо.
Буде цікаво для