СПАСИБІ ГРОМАДІ ТА КОЛЕГАМ ЗА ДОВІРУ І ПІДТРИМКУ! ЄДНАЙМОСЯ У СПІЛЬНІЙ РОБОТІ НА БЛАГО НАШОГО МІСТА!

СПАСИБІ ГРОМАДІ ТА КОЛЕГАМ ЗА ДОВІРУ І ПІДТРИМКУ!

ЄДНАЙМОСЯ У СПІЛЬНІЙ РОБОТІ НА БЛАГО НАШОГО МІСТА!

Тетяна Бражнікова, секретар ради

Звіт секретаря Вишгородської міської ради VII скликання Бражнікової Т.О.

про виконання плану роботи Вишгородської міської ради VII скликання за 2017 рік

З грудня 2015 року я виконую повноваження секретаря Вишгородської міської ради та за  посадовими обов’язками очолюю конкурсну комісію на заміщення вакантних посад державних службовців і опікунську раду, яка є дорадчим органом при органі опіки та піклування Вишгородської міської ради.

Засідання опікунської ради проводяться раз на місяць напередодні засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради. Впродовж 2017 року опікунською радою розглянуто більше 100 звернень, серед яких звернення щодо надання дозволів на укладення відповідних правочинів по відчуженню майна, визначення місця проживання дитини, встановлення годин зустрічей із дитиною, призначення помічника/опікуна, присвоєння звання «Мати -героїня» тощо.

Важливий напрямок моєї роботи - прийом громадян з різних питань, який я веду постійно, надаючи консультативну та практичну допомогу.

Щодо виконання плану роботи Вишгородської міської ради за 2017 рік. Робота ради у минулому році здійснювалась відповідно до Плану роботи міської ради, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 26 січня 2017 р. № 20/3, та була спрямована, зокрема, на  вирішення соціально-економічних проблем міста, задоволення звернень громадян, уточнення показників бюджету міста та звітування про його виконання за відповідні періоди 2017 року.

Протягом 2017 року було організовано та підготовлено 13 сесій, 10 чергових та 3 позачергових на яких прийнято 382 рішення, зокрема - рішення з бюджетних питань- 30, стосовно регулювання земельних відносин - 293, щодо комунальної власності – 21 та з інших питань діяльності Вишгородської міської ради - 38.

Питання, які розглядались на сесіях, попередньо вивчались на засіданнях постійних депутатських комісіях міської ради.

Хочу зазначити, що пленарні засідання ради, засідання постійних комісій, а також тимчасових контрольних та інших комісій є відкритими і гласними. З метою забезпечення можливості громади бути присутніми на засіданнях ради та комісій і брати участь в обговоренні питань, що розглядаються, інформація про час та місце їх проведення, а також проекти рішень доводились до відома громади завчасно - шляхом їхнього розміщення на офіційному сайті Вишгородської міської ради http://vyshgorod-rada.gov.ua/.

Прийняті на пленарних засіданнях ради рішення доводяться до виконавців, розміщуються на офіційному сайті, а деякі, зокрема регуляторні акти, оприлюднюються в газеті «Вишгород».

За звітний період, у передбачені законом терміни, були прийняті рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2018 рік, рішення про встановлення орендної плати за землю, заслухані звіти про роботу комунальних підприємств, затверджено Порядок залучення, розрахунку розмірів і використання коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку соціальної та інженерно- транспортної інфраструктури м. Вишгорода

Для вирішення соціально гострих питань міська рада неодноразово приймала рішення про звернення до керівництва державою та області, зокрема:

• Звернення до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік.
  •
  • Звернення до Оболонської районної державної адміністрації міста Києва щодо врегулювання дорожнього руху та створення безпечних умов для діяльності громадського транспорту іпосадки пасажирів в районі ринку «Оболонь» по вул. Героїв Дніпра, 41 в місті Києві.
  • Звернення до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення передачі в концесію державних лісогосподарськихпідприємств.
  • Звернення до Президента України, Голові Верховної ради України А. Парубію, Голові комітетуз питань правової політики та правосуддя, народним депутатам України щодо прискорення розгляду та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди.

Культурно-масові заходи були організовані та проведені в місті згідно із планом на 2017 рік, затвердженим відповідним рішенням Вишгородської міської ради.

Вкотре хочу подякувати всім за плідну співпрацю - міському голові, депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату виконавчого комітету ради, колективам комунальних підприємств, а також представникам громадськості - за підтримку, розуміння та активну і дієву позицію.

Попереду багато роботи і планів, і я переконана, що ми і надалі будемо спільно їх втілювати у життя на благо міста та нашої Вишгородської громади.