Проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності у сфері оцінки земель

Назва об’єкту експертної грошової оцінки, місце розташування та площа: ФОП Івасько Я.М., м. Вишгород, по вул. Набережна, земельна ділянка загальною площею – 0,0500 га.

Конкурс відбудеться об 11.00 годині 15 грудня 2017 року за адресою: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1, каб. 67, телефон для довідок: 22-957.

Кінцевий термін подачі заяв та документів на участь у конкурсі до 16.00 години 12.12.2017 року за адресою: м. Вишгород, пл. Т. Шевченка, 1 (канцелярія виконавчого комітету Вишгородської міської ради).

Перелік документів, що подаються на розгляд комісії:

• заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
  • копія ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;
  • конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки не більше шести місяців з дня проведення конкурсу.