Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Вишгорода

1. Організатор конкурсу:виконавчий комітет Вишгородської міської ради.

Юридична адреса: м. Вишгород, 07301, пл. Шевченка, 1.

Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу: секретар комісії- ЛєбєдєваАлла Михайлівна – завідувач сектору з питань житлово-комунального господарства (каб. 63-Б).

2. Підстава для проведення конкурсу: рішення тридцять шостої сесії Вишгородської міської ради «Пропроведення конкурсу з визначення виконавця послугз вивезення побутових відходів на території міста Вишгорода» від 02.03.2018 року № 36/5.

3. Предмет конкурсу:послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території міста Вишгорода об’ємом 75 тис. м3 на рік.

Місце надання послуг: місто Вишгород.

Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;

• вартість надання послуг;

• досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

• наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

Обов’язковою умовою, для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на найближчий діючий полігон у селі Нові Петрівці, оскільки на території міста Вишгород відсутнє сміттєзвалище.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутовихвідходів: територія багатоповерхової та приватної забудови у межах міста Вишгород, орієнтованою площею 3500 га.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:

- 126 багатоквартирних житлових будинків, в яких проживає близько 30 000 осіб, будинки з сміттєпроводами відсутні, всі будинки мають централізоване опалення, водопостачання та водовідведення;

- 823 будинки приватного сектору, в яких проживає 4038 осіб, будинки мають централізоване водопостачання, індивідуальне опалення та частково водовідведення;

- суб’єкти господарювання державні та комунальні – 130;

- приватні підприємства – 284.

Інші характеристики:

- кількістьконтейнернихмайданчиків – 80;

- кількістьконтейнерівоб’ємом 1,1 м3 – 225;

- кількістьконтейнеріввстановленоіндивідуально в приватному секторіоб’ємом 0,75 м3 – 55 штук, об’ємом 1,1 м3 – 12 штук;

- під’їздні шляхи до контейнерів мають тверде покриття;

- середня відстань вивозу твердихпобутовихвідходів до найближчого діючого полігону твердих побутових відходів в с. Нові Петрівці - 18 км.

7. Отримання конкурсної документації: м. Вишгород, 07301, площа Шевченка, 1, кабінет 63-Б, третій поверх, особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій: м. Вишгород, 07301, площа Шевченка, 1, канцелярія виконавчого комітету Вишгородської міської ради,перший поверх, особисто або поштою. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій 16 жовтня 2018 року до 12 год 00 хв.

9. Проведення конкурсу:розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 16 жовтня 2018 року о 14 год 30 хв за адресою м. Вишгород, 07301, площа Шевченка, 1.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (04596) 52-074.