Оголошення!

Розпорядженням  Вишгородського міського голови Момота О.В. № 39 від 21 березня 2017 року ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад Вишгородського району у Вишгородську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у м. Вишгород. Ініціатива міського голови підтримана рішенням Вишгородської міської ради № 22/40 від 4 квітня 2017 року.

19 квітня 2017 року о 15-00 год. у приміщенні великої актової зали приміщення адміністративного будинку (пл. Шевченка, 1, м. Вишгород, 2 поверх) відбудеться засідання «круглого столу» з метою вивчення та публічного обговорення питання добровільного об’єднання територіальних громад у Вишгородську міську територіальну громаду з адміністративним центром у м. Вишгород.

На засідання запрошуються сільські, селищні голови Хотянівської сільської ради (села Хотянівка та Осещина), Лебедівської сільської ради (село Лебедівка), Новосілківської сільської ради (село Новосілки), Нижчедубечанської сільської ради (село Нижча Дубечня), Вищедубечанської сільської ради (село Вища Дубечня), Пірнівської сільської ради (село Пірнове), Воропаївської сільської ради (село Воропаїв), Жукинської сільської ради (села Жукин та Ровжі), Сувидівської сільської ради (села Сувид та Боденьки), Новопетрівської сільської ради (село Нові Петрівці), Старопетрівської сільської ради (село Старі Петрівці), Лютізької сільської ради (с. Лютіж) Вишгородського району, депутати сільських, селищних, районної та міської рад, представники громадськості та засобів масової інформації.

Початок реєстрації учасників відбудеться о 14-30 год. 19 квітня 2017 року у приміщенні проведення засідання круглого столу.